İkitelli / İSTANBUL
ARA

ÜRÜNLERİMİZ

Sofaş Kelepçe San. Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Demircan, kelepçe sektörüne yeni bir soluk kazandırdıklarını ve üretici dirma olarak kaliteli ürün, iyi hizmet anlayışı ile kısa sürede geniş bir pazarlama ağına ulaştıklarını belirtti. Safaş kelepçe'nin pazarlamadaki başarısını üretici bir firma olması, yurtiçi ve yurt dışı pazarına ulaşarak müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda üretmektedir. 

Takım çalışmasını uygulayan iş sağlıgı ve güvenliği ile çalışan egitimli personelin yönetim sisteminde daha etkin katılımlarını sağlayarak ekip olma ruhunu geliştirmek.

İş sağlıgı ve güvenliği ile çevre temizliği konusunda çalışanlar eğitilerek bilinçlendirmek yönetim sistemimizi sürekli gözden geçirerek performansımızı geliştirmek.

Eğitimli persolenimizle koşulsuz müşteri memnüniyetini gerekliliğine inanarak kalite yönetim ve çevre kirliliği risklerini ve çalışma ortamında kaynaklanan potansiyel tehlikeleri belirtmek,sistemlerimizi sürekli geliştirerek kendi sektörü içinde öncü ve örnek olmayı amaç edinmiştir.

Tüm üretim zincirimiz boyunca hammadde temininde müşteriye sunumuna kadar bütün aşamalarda ilgili çevrelerle etkin bir iletişim içerisindedir.
Hedefimiz küresel rekabet ortamında sektörde ürün ve hizmet kalitesini yükseltmektir.
 

SIK SORULAN SORULAR
Ürünlerinizin kalitesine nasıl güvene biliriz?

Firmamız bu konuda en kaliteli hizmet ve güvenli mamüller sunmaktadır efendim

Garanti veriyormusunuz ürünleriniz konusunda?

Bütün ürünlerimizde garantili ve kalitelidir efendim.

Kelepçe satışlarınız toptan mı?

Evet tüm satışlarımız toptandır.

Türkiye'deki hangi illere gönderim yapıyorsunuz?

Tüm Türkiye'ye gönderim yapıyoruz.

Kaç ülkede faalsiniz?

26 ülkede aktif olarak hizmet veriyoruz. Detaylar için iletişim kurabilrisiniz.

ödemeleri kredi kartı ile yapabilirmiyiz?

evet tabiiki yapabilirsiniz.